O NAS

WITAMY W CYTRYNÓWCE

 

Willa Cytrynówka oddaje do dyspozycji trzy apartamenty w centrum Zakopanego. Świetna lokalizacja i wysoki standard wyposażenia to gwarancja udanego pobytu pod Tatrami.

 

Apartamenty dla wygody Gości dostępne są z pomocą elektronicznego klucza na numer PIN udostępniany każdorazowo oraz karty zbliżeniowe.  Przyjechać do nas można w związku z tym o każdej porze pamiętając, że doba hotelowa rozpoczyna się o godzinie 14 pierwszego dnia pobytu, zaś kończy o godzinie 11 ostatniego dnia.

 

Na parterze znajduje się ogólnodostępny salonik z kącikiem zabaw dla dzieci i ścianką wspinaczkową dla najmłodszych taterników. W porze zimowej przewidzieliśmy zamykane  pomieszczenie na narty oraz buty.

Każdy apartament posiada własną łazienkę z kabiną prysznicową, łóżko 2 osobowe i kanapy – wygodnie spędzić czas można nawet w 4 osoby dorosłe. Dysponujemy także rozkładanym łóżeczkiem dla dziecka. Za budynkiem możliwość pozostawienia samochodu na bezpłatnym, monitorowanym parkingu (niestrzeżony).

 

Wszystkie apartamenty wyposażone są w nowoczesny telewizor z dostępem do kanałów telewizji naziemnej i bezpłatnych kanałów telewizji satelitarnej, aby po powrocie z wyczerpującej wycieczki górskiej lub szusowania na stoku narciarskim, można było oddać się relaksowi. Telewizor wyposażony jest w funkcję smart, dzięki czemu można skorzystać z oferty serwisów takich jak Netflix, czy YouTube.

  • Lokalizacja: ul. Jagiellońska 21A

  • Do Krupówek: 1 km, 12 minut spacerkiem przez park [Równia Krupowa]

  • Do stacji PKP/PKS:  400 m, 5 minut spacerkiem

  • Do Stacji Gubałówka: 1,8 km, 25 minut spacerkiem

  • Do najbliższego sklepu:[Biedronka]: 150 m, 2 minuty spacerkiem

  • Do lasu: 100 m, 1,5 minuty spacerkiem

  • Na Szczyt Kasprowego: 10,5 km, 2,5 h pieszo

  • Park Wodny: 250 m, 3 minuty spacerkiem

GALERIA

Willa Cytrynówka, Zakopane, ul. Jagielońska 21A
zakorooms@gmail.com
Adam: + 48 694 406 903 [polski, angielski],
Małgosia: + 48 693 602 782 [polski, angielski, hiszpański, francuski]

 

Facebook
Facebook
Instagram